1
/
of
1
Maxwell & Williams Placemat Fern Foliage Bundle of 6
Maxwell & Williams Placemat Fern Foliage Bundle of 6
SKU:BUNDLE36
Regular price
R 99.00
Regular price
R 99.00
Sale price
R 99.00
Taxes included.
Pay in 3 or 4 installments from R 24.75
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
R 33
× 3 installments
OR
PAY IN 4 INSTALLMENTS
R 24.75
× 4 installments
1
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
2
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
3
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Quantity
Couldn't load pickup availability
Details
Details
Bundle Consists of:
6x Placemats 45x30cm
More Information
More Information
| Color | Green |
|---|---|
| Material | PVC |
| Care Instructions | Wipe clean with a damp cloth. Do not submerge in water. |
| Depth | 30 cm |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 45 cm |
| Range | Placemat |
| Brand | Maxwell & Williams |
Share
